Як прийти у форму після зимових свят?

104590793_1751107_s1785419

Сьогодні,ми поговоримо про те,як повернутися у форму та скинути зайву вагу після Новорічних свят.

Перше з чого потрібно почати – це скласти раціон правильного харчування. Однак, правильно організованого харчування або дієти буде мало, необхідні ще й фізичні вправи. Ефективно спалювати жир допоможуть регулярні фізичні навантаження, які збільшують потреби організму в кисні. До таких вправ можна віднести:
швидку ходьбу;
їзду на велосипеді;
катання на роликах і ковзанах;
аеробіку.

Щоденне фізичне навантаження повинно тривати не менше 40 хвилин, тому що тільки після 20 хвилин інтенсивних занять організм почне спалювати накопичений раніше жир. Постарайтеся вибирати ті вправи, які вам подобаються. І зверніть увагу на те, що м’язи на животі й боках завжди потрібно тримати в стані напруги.

Техніка вправи для схуднення проста:
Станьте прямо, ноги поставте на ширину плечей. Нагніться вперед і руками зіпріться в трохи зігнуті коліна, при цьому відставте сідниці назад.
Долоні повинні знаходитися вище колін на два з половиною сантиметри. Дивіться вперед перед собою.
Губи зробіть трубочкою, рівномірно і повільно випускайте все повітря, повністю і без залишку.
На повному видиху, затримайте дихання. Голову нахиліть, шлунок втягніть і підійміть його вгору. Шлунок і органи черевної порожнини повинні, в буквальному сенсі слова, запхатися під ребра. Так ви стимулюєте і масажуєте всі внутрішні органи. Секунд 10-20 тримайте живіт не вдихаючи, втягнутим.
Тепер можна вдихнути, розслабитися і відпустити м’язи живота.
Вправу потрібно повторити кілька разів підряд.

Одним з кращих рішень було б зайнятися бігом (за умови, що до цього виду фізичного навантаження у вас немає протипоказань). Але в умовах сучасного життя виділити для цього час і знайти підходяще місце буває непросто. В такому разі справжнім порятунком може стати біг на місці.

Біг на місці практично не поступається за своїм впливом бігу по пересіченій місцевості, особливо якщо ви займаєтеся на біговій доріжці, що має різні програми. Під час бігу на місці задіюються всі групи м’язів, тренується серцево-судинна система, опорно-руховий апарат, спалюються калорії, тому біг на місці часто практикують для схуднення.

Під час бігу тіло сильно нагрівається, а це вимагає чималих енерговитрат – організм починає черпати енергію з жирових відкладень. Разом з цим відбувається тренування всього тіла і зміцнення різних груп м’язів.

Присідання

Ця вправа для фігури похудання зробить твої ноги і стегна стрункими і спокусливими, а також приведе в порядок м’язи спини і сідниці .
Ноги на ширині плечей. Повільно присідай, згинаючи їх у колінах і не відриваючи ступні від підлоги, спина при цьому повинна бути пряма. Присідай так низько, як тільки зможеш, і утримуй цю позицію протягом 10 секунд. Повільно поверніться у вихідне положення, а потім повтори вправу 10-15 разів у три-чотири підходи.

Ці вправи приведуть та позбавлять зайвих кілограм всього за кілька тижнів!

Головне це сестематичні занятття та правильне харчування. Ви знову будете у формі після свят.0 комментариев

Оставить комментарий

Связаться с нами

Напишите нам если у вас возник вопрос или предложение.

Отправляется...
Ведение блога – жизненная необходимость или дань времени. Вести онлайн дневник или блог стало очень популярным занятием. Коллективные блоги объединяют людей разных сфер деятельности и интересов. Можно также завести блог и делиться в нем интересными мыслями, своим мнением по воду тех или иных событий. Кто ведет блоги? Очень часто их ведут творческие люди: дизайнеры, фотографы, стилисты, музыканты, писатели, журналисты, звезды, а также мамы, которые спешат поделиться своим опытом в вопросах воспитания детей. Сообщество творческих людей объединяет как ценителей хендмейд изделий, так и мастеров со всего мира. Здесь часто проводятся конкурсы. Видео блоги стали набирать немыслимую популярность, в них видео блогеры делятся полезными советами, мастер-классами. Модные блоги и известные блогеры все больше интересуют СМИ, которые публикуют цитаты, мысли людей, буквально «живущих» в сети Интернет. Зачем нужны блоги? Очень часто создать блог человек решает для достижения своей цели: признание, популярность, общение и поиск работы. Современные IT технологии дают возможность все это осуществить.

Авторизация

или    

Забыли пароль?